bt-turk
Yerli bilişim çözümleri dünyası

“bt-turk olarak 1998 yılında başladığımız yazılım geliştirme geçmişimizi Turksis Yazılım adıyla bir çok proje ile taçlandırdık. Gerçekleştirdiğimiz bir çok projeden edindiğimiz tecrübelerimiz ve gelişen teknolojiye hızla adapte olup daha dinamik daha yenilikçi ve daha üretken bir kurumsal yapı ile bt-turk adı ile “Yerli Bilişim Çözümleri” üretme misyonumuzla sizlere çok daha iyi ve çok daha geniş çözüm yelpazesiyle hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Projelerimizi geliştirirken temel amacımız işletmenizin sizin belirlediğiniz kurallarla yönetilmesini sağlamak.

Genelde işletmeler bir çok husus da yazılımların gerektirdiği çözümlere adapte olma zorlukları çekmektedir. bt-turk olarak biz kurumlarınızın yazılımlarınıza göre çalışan işletme olmasını değil aksine “İşletmenize göre çalışan yazılımlar üretmeyi amaç belirliyoruz.” Bu noktada başta Hukuk ve Sağlık sektörleri olmak üzere bir çok projemizle müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle ülkemizde üst seviyedeki hukuk büroları için geliştirmiş olduğumuz ERP çözümlerimizle sektörün öncü hukuk kurumlarına hizmet veriyoruz. Sağlık sektöründe sektöre yönelik yaptığımız arge çalışmaları ve ürettiğimiz yazılım çözümlerimiz ile sağlık kurumlarının işletme yeteneklerini genişletiyor ve verimliliklerini en üst seviyeye çıkarıyoruz. bt-turk olarak biz Butik yazılım çözümlerimiz ile işletmeniz için gerekli yazılım geliştirme hizmetlerini en etkili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ülkemizde yerli teknoloji üretimini asli öncelik olarak göre biz bt-turk ailesi yaptığımız arge çalışmaları ile her geçen gün artan kapasite ile yerli teknoloji çözümleri üretme noktasında ciddi çalışmalar yapmaktayız. Bu bağlamda kendi çözümlerimiz olmakla birlikte başka sektörlerdeki arge çalışmalarına bilişim dünyası noktasında ortaklıklar yaparak teknolojiyi her sektörde yerli imkanlarla kullanıma sunma gayretindeyiz.

bt-turk olarak biz ürettiğimiz Mobil Yazılım projelerimizle özellikle uzun süredir belirli yazılımları kullanan müşterilerimize kullandıkları yazılımlarla entegre çalışan mobil yazılımlar üretiyoruz ve işletmenizin yönetiminde sınırları sizin için kaldırıyoruz. Operasyonlarınızı mekan sınırı olmaksızın kesintisiz takip edilebilir hale getiriyoruz.

“Sizin içinde yapabileceğimiz bir çok projemiz olduğuna inanıyoruz.”

Misyonumuz

bt-turk olarak sürekli gelişmekte olan teknolojiye ve çağın getirdiği ihtiyaçlara hızla adapte olup; yeni teknolojilerle, dinamik, üretken ve kullanıcı dostu “Yerli Bilişim Çözümleri” üretmekten mutluluk duyuyoruz.

Vizyonumuz

bt-turk olarak gelişen teknolojilere hızlıca adapte olup yazılımlara göre işletme yönetmek yerine kullanıcı dostu yazılım çözümlerimizle işletmelerin yazılımlar ile birlikte yönetilebilmesini amaçlıyor olacağız.

Yerli bilişim çözümleri dünyasında yerinizi almak ister misiniz ?

İşletmenizin ve işinizin kendi kurum kültürünüzle yürütülmesinin sizlere sağlayacağı kolaylığı önemsiyoruz. Size kolaylıklar sağlayacak çözümleri sunmaktan mutluluk duyarız.