Yazılım Çözümlerimiz

bt-turk olarak ; işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz anda sizin kurallarınızla işlerinizi yürütmenizi sağlayacak “size özel” çözümler üretiyoruz. İşinizin kurallarını sizin belirlemenizi sağlıyoruz.

işletmenize özel yazılım çözümleri

Kullanıcı Dostuyuz

Gerçekleştirdiğimiz bir çok projeden edindiğimiz tecrübelerimiz ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek işinize en yenilikçi, en üretken çözümlerle size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Yazılımınızla Beraber İşlerinizi Yürütün

Neden işleriniz yazılımlarınıza göre yürüsün ?

İşinizin hakimiyetinin tamamen sizde olmasını amaçlıyoruz. Yazılımlarınızla beraber işlerinizi yürütmenizin size sağlayacağı faydaları ön görüyoruz ve yenilikçi çözümlerimizle sizleri de yerli bilişim çözümlerinin dünyasına bekliyoruz.

yazılımınızla işletmenizi yönetmenin en doğru adresi bt-turk

İşletmenizin gereksinimlerini karşılayabilmek için kimi zaman mevcut yazılımlar işlerlik açısından gereksinimlerinizi karşılayamayabilir ve maliyet olarak yüksek kalabilir. Böyle durumlarda tamamen sizin iş süreçlerinize uygun ve işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış yazılımlara ihtiyaç duyabilirsiniz.

bt-turk olarak uzun yıllardır birçok farklı sektörde işletmelere özel yazılım projeleri ürettik. Yıllardır sektörde vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde edindiğimiz tecrübeler ile işletmenizi yazılımınıza göre değil yazılımınızı işletmenizin kurallarına ve ihtiyaçlarına uygun tasarlayarak katkı sağlayabiliriz. Üstün proje yönetimimiz, faaliyetlerinize yönelik analiz ve bu analizlerimiz neticesinde işlerinizi kolaylaştıracak projelerimizi yazılım ekibimiz ile zamanında teslim alıp, sorunsuzca ve sonrasında gelişebilecek yeni ihtiyaçlarınıza yönelik, desteğimizle rahatça işletmenizde kurallarınızla yönetilen projelerimizi kullanabilirsiniz.

Yazılım ekibimiz, aktif faaliyet alanlarınızın yazılımınızla verimli ve koordine olarak sürekli işler bir şekilde çalışabilmesi ve proje aşamalarında ürünlerinizi sorunsuz kullanabilmeniz için çalışır.

Sizin için Neler Yapabiliriz?

İşletmenizi, işletmenizin faaliyet alanları ve geliştirmek istediğiniz proje fikrinizi analiz edip gereksinimlerinizi en faydalı şekilde gerçekleştiririz.
Farklı sistemler kullanmaktaysanız. Bu sistemlerin size özel yazılım çözümümüze entegrasyonlarını sağlarız.
Gereksinimlerinize göre farklı platformlarda (Web, Mobil ya da Masaüstü) uygulamalarınızı geliştirebilir ve tüm platformlarda sorunsuz kullanılabilirlik sağlayabiliriz.

Çözümlerimiz

LawOMS Kütüphane Sistemi

Lawoms Lib

hasta takip sistemi

Hasta Hizmet Takip Sistemi

Hukuk Ofis Yönetim Sistemi

LawOMS

Yazılım çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin

Yerli bilişim çözümleri dünyasında yerinizi almak ister misiniz ?

İşletmenizin ve işinizin kendi kurum kültürünüzle yürütülmesinin sizlere sağlayacağı kolaylığı önemsiyoruz. Size kolaylıklar sağlayacak çözümleri sunmaktan mutluluk duyarız.