Freedom ERP için iş ortağımız Karakuzu Bilişim ile geliştirdiğimiz Terazi entegrasyon Sistemi Logosu

Karakuzu Bilişim ile geliştirdiğimiz terazi entegrasyon sistemi ile bir çok sektörde yaygın olarak kullanılan Freedom ERP sistemi üzerinde sanayide kullanılan bir çok marka terazi, kantar vb. ölçüm araçları verilerinin entegre bir şekilde ERP üzerine otomatik işlenmesinin sağlanmıştır.

Bu bağlamda geliştirmiş olduğumuz Terazi sunucusu ve Terazi Entegrasyon modülleri sayesinde tüm veriler dijital olarak ERP sistemi üzerine işlenmektedir. Aynı zamanda proje ortağımız Karakuzu Bilişim’in geliştimeleri sayesinde tüm bu işlemler gerçekleşirken gerekli kaynaklar sunucu üzerinden yönetilebilir hale getirilip. İşletmelere doğru ve tutarlı verilerin işlenmesinin yanı sıra personel,bilgisayar ve üretim sahası için ekipmanlardan ciddi oranda tasarruf edilmesi sağlanmıştır.

Terazi sunucumuz sayesinde terazi ve kantarlarınız ile ERP sisteminiz anlık olarak entegre çalışıp ayrıca oluşacak süreçlerle ilgili olarak ERP tarafı düzenlemeler sayesinde sistem tam otomatik hale gelerek üretim sonrası ürün girişlerini ve üretmesi gerekli evrakları ve etiketleri otomatik üretebilmektedir.

Terazi entegrasyon modülümüz sayesinde anlık olarak terazi ve kantarlarınızdan alınan veriler ERP tarafındaki geliştirmelerimizle birlikte anlık olarak stoklarınızda gerekli işlemleri yapmaktadır.

Başlıca kullanım alanları :

 • Hammadde Depo Giriş ve Çıkışları
 • Yarı Mamul ve Mamul Depo Giriş ve Çıkış noktaları
 • Üretim Bölümü (Sayıcı Teraziler ile ürün miktar tespiti)

Geliştirmiş olduğumuz “Terazi ERP Entegrasyon ve Yönetim Sistemi” sayesinde işletmenizde başlıca :

 • ERP sisteminiz ile fiziki süreçleri en temel depo işlemleri ile elektronik olarak entegre etmiş olabilirsiniz.
 • Doğru ve tutarlı stok yönetimi yapabilir.
 • Hammadde, yarı Mamul ve Mamül Depolarınızdaki ürün hareketlerini stok bazında dijital olarak takip edebilirsiniz.
 • Depo disiplinizi sistematik olarak sağlayabilir.
 • Üretim süreçlerini depodan malzeme çıkış anından, üretimden girişine göre uygun süreçlerde elektronik olarak kontrol edebilir.
 • Ciddi bir iş gücü ve maliyet tasarrufu sağlayabilir.
 • Donanım ve yazılım giderlerinizde de ciddi oranda tasarruf sağlayabilir.

Yazılımımız ülkemizde yaygın olarak kullanılan bir çok terazi ve kantar markası ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Ayrıca firmanızda kullandığınız diğer benzer özellikledeki cihazlar üzerinde de entegrasyon uyumluluk sağlanabilmektedir.

Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak veya Freedom ERP üzerinde etkin bir takip için çözüm ortağımız  Karakuzu Bilişim‘e ulaşabilirsiniz.