bt-turk olarak 1998 yılında başladığımız yazılım geliştirme geçmişimizi Turksis Yazılım adıyla bir çok proje ile taçlandırdık. Gerçekleştirdiğimiz bir çok projeden edindiğimiz tecrübelerimiz ve gelişen teknolojiye hızla adapte olup daha dinamik daha yenilikçi ve daha üretken bir kurumsal yapı ile bt-türk adı ile “Yerli Bilişim Çözümleri” üretme misyonumuzla sizlere çok daha iyi ve çok daha geniş çözüm yelpazesiyle hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

office.jpgProjelerimizi geliştirirken temel amacımız işletmenizin sizin belirlediğiniz kurallarla yönetilmesini sağlamak.

Genelde işletmeler bir çok husus da yazılımların gerektirdiği çözümlere adapte olma zorlukları çekmektedir. bt-turk olarak biz  kurumlarınızın yazılımlarınıza göre çalışan işletme olmasını değil aksine “İşletmenize göre çalışan yazılımlar üretmeyi amaç belirliyoruz.”

Bu noktada başta Hukuk ve Sağlık sektörleri olmak üzere bir çok projemizle müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle ülkemizde üst seviyedeki hukuk büroları için geliştirmiş olduğumuz ERP çözümlerimizle sektörün öncü hukuk kurumlarına hizmet veriyoruz.

Sağlık sektöründe sektöre yönelik yaptığımız arge çalışmaları ve ürettiğimiz yazılım çözümlerimiz ile sağlık kurumlarının işletme yeteneklerini genişletiyor ve verimliliklerini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

bt-turk olarak biz Butik yazılım çözümlerimiz ile işletmeniz için gerekli yazılım geliştirme hizmetlerini en etkili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ülkemizde yerli teknoloji üretimini asli öncelik olarak göre biz bt-turk ailesi  yaptığımız arge çalışmaları ile her geçen gün artan kapasite ile yerli teknoloji çözümleri üretme noktasında ciddi çalışmalar yapmaktayız. Bu bağlamda kendi çözümlerimiz olmakla birlikte başka sektörlerdeki arge çalışmalarına bilişim dünyası noktasında ortaklıklar yaparak teknolojiyi her sektörde yerli imkanlarla kullanıma sunma gayretindeyiz.

ERP Sektörü üzerinde başladığımız entegrasyon ve yenilikçi çözümler üretme çalışmalarımız ile bir çok işletmeye daha dinamik, daha özgür DAHA VERİMLİ çalışma ortamları sunmaktayız.

girl-with-ipad.pngbt-turk olarak biz ürettiğimiz Mobil Yazılım projelerimizle özellikle uzun süredir belirli yazılımları kullanan müşterilerimize kullandıkları yazılımlarla entegre çalışan mobil yazılımlar üretiyoruz ve işletmenizin yönetiminde sınırları sizin için kaldırıyoruz. Operasyonlarınızı mekan sınırı olmaksızın kesintisiz takip edilebilir hale getiriyoruz.

Sizin içinde yapabileceğimiz bir çok projemiz olduğuna inanıyoruz.

Projeleriniz hakkında soru sormak ve bizimle iletişme geçmek için iletişim formumuz için tıklayınız…